Większość zna go jako The Collection, właściciela drogich samochodów, dzielącego się swoją pasją na Instagramie. Joseph Amissah, bo tak nazywa się właściciel tych przyciągających wzrok pojazdów, pochodzi z Ghany. W wieku trzech lat przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Teraz mieszka w Poznaniu, w City Parku i to właśnie tam macie największą szansę zobaczyć perełki z jego kolekcji.

2 października 2021 roku The Collection otworzył w Poznaniu swoją kawiarnię. Cafe Mono znajduje się na terenie City Parku i dla wielbicieli drogich, szybkich samochodów jest miejscem idealnym. Joseph Amissah zadbał o wszystkie szczegóły, odpowiedni klimat, a w środku nie zabrakło nawet… jednej z perełek z jego kolekcji. 

Zastanowiło Was, dlaczego Joseph Amissah wybrał akurat Poznań? Zadecydowały względy rodzinne. Sympatyczny milioner mieszkał wcześniej w Konstancinie i stamtąd dojeżdżał do stolicy Wielkopolski na spotkania z córką. To właśnie chęć bycia bliżej córki sprawiła, że The Collection podjął decyzję o przeprowadzce do Poznania. A wraz z nim trafiły tu jego wspaniałe samochody.

the.collection

To pytanie pojawia się na wielu forach i pada w licznych dyskusjach, gdy tylko pojawia się temat kolekcji bajecznie drogich samochodów The Collections. Joseph Amissah prowadzi firmę Blue Club Aviation, zajmującą się wynajmem samolotów. To kolejny przykład, że niedaleko pada jabłko od jabłoni: jego ojciec pracował w państwowych liniach lotniczych i zaraził syna pasją do lotnictwa.